Home | Notizie | Forum | Club | Cerca 
Subscribe
Share/Save/Bookmark

Bulgaro

Utente: non registrato, entra
Italiano Benvenuti nel forum: è a vostra disposizione per porre delle domande, raccontare storie, scambiare opinioni sulla Bulgaria e i suoi rapporti con l'Italia, conoscere nuovi amici...  Informazioni e regolamento del Forum Bulgaro Добре дошли в форума! Той е на ваше разположение за вапроси, мнения, срещи с нови приятели, така както и за запознаване на обикновения италианец с България... Информация и правилник за Форума
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Incontri | Annunci | Forum 
Nome utente:
Password:
Selezione lingua
Salva la password     Hai dimenticato la Password?

Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Форум на Български език
 Капучино
 Гражданство на дете от майка бълг. и баща ит.
 Nuova discussione  Partecipa alla discussione
 Versione stampabile
Autore Discussione precedente Discussione Discussione successiva  

lyuba
Utente

Messaggi 8

Spedito - 09/10/2009 :  15:57:06  Rispondi allegando il testo
Здравейте,интересува ме ,някой ,ако може от опит да ми отговори.
Аз не съм омъжена,но живеем с приятелят ми Италиянец на семейни начала,заедно.Когато забременея и родя,ако не съм омъжена,детето ще получи ли въпреки това Италианско гражданство и документи веднага след раждането или ще има само българско(Говоря,че ще се роди в Италия).
Не знам дали съм се изразила правилно,ако някой е в същата ситуация или ем инал Благодаря предварително,ако ми пише.
Всичко най/хубаво.

sabinapopova
Utente

Messaggi 143

Spedito - 15/10/2009 :  11:21:34  Rispondi allegando il testo
Здравей lyuba, аз не съм с опит, но теоретично мога да ти отговоря. Бащата извън брака може винаги да припознае детето като свое, а последното взима гражданството на родителите или на държавата, където е родено. Всичко зависи от желанието на родителите. Често дори то се записва с двойно гражданство. От там нататък с документация и условия не съм запозната.. Надявам се поне малко да съм те ориентирала.

Поздрави!!!
Vai ad inizio pagina
  Discussione precedente Discussione Discussione successiva  
 Nuova discussione  Partecipa alla discussione
 Versione stampabile
Vai a:
Forum Bulgaria-Italia © 2000-2020 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,04 seconds. Snitz Forums 2000

Follow Bulgaria-Italia on Twitter  Follow Bulgaria-Italia on YouTube   Follow Bulgaria-Italia on LinkedIn

Ultime Notizie

Conoscere la Bulgaria
  Arte e Cultura CittÓ e LocalitÓ Economia Folklore Informazioni Politica e Governo SocietÓ Turismo