Home | Notizie | Forum | Club | Cerca 
Subscribe
Share/Save/Bookmark

Bulgaro

Utente: non registrato, entra
Italiano Benvenuti nel forum: è a vostra disposizione per porre delle domande, raccontare storie, scambiare opinioni sulla Bulgaria e i suoi rapporti con l'Italia, conoscere nuovi amici...  Informazioni e regolamento del Forum Bulgaro Добре дошли в форума! Той е на ваше разположение за вапроси, мнения, срещи с нови приятели, така както и за запознаване на обикновения италианец с България... Информация и правилник за Форума
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Incontri | Annunci | Forum 
Nome utente:
Password:
Selezione lingua
Salva la password     Hai dimenticato la Password?

Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Форум на Български език
 Капучино
 РИМ - БЪЛГАРКА;НОВИ КОНТАКТИ
 Nuova discussione  Partecipa alla discussione
 Versione stampabile
Autore Discussione precedente Discussione Discussione successiva  

lidiaboikova
Utente

Messaggi 1

Spedito - 01/02/2009 :  12:46:14  Rispondi allegando il testo
ЗДРАВЕЙТЕ, ОТ НЯКОЛКО МЕСЕЦА СЪМ ТУК И ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ЗАПОЗНАЯ С БЪЛГАРКИ , ЖИВЕЕЩИ В РИМ. АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА КУРСОВЕ ЗА ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК, СЪЩО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА. НЕ СЪМ И ПРЕДПОЛАГАЛА , КОЛКО Е ТРУДНО , КОГАТО НЕ ПОЗНАВАШ НИКОЙ . ЖИВЕЯ С ПРИЯТЕЛЯ МИ , ТОЙ Е ИТАЛ. И МИ ПОМАГА , КОЛКОТО МОЖЕ НО РАБОТИ И НЯМА МН. ВРЕМЕ . АЗ СЪМ САМА ВКЪЩИ И КОНТАКТУВАМ ЕДИНСТВЕНО ПО СКАЙПА С ПРИЯТЕЛИ. БЛАГОДАРЯ, ЧАО ЗАСЕГА

irigy
Utente

Messaggi 2

Spedito - 15/02/2009 :  14:06:51  Rispondi allegando il testo
Zdrasti,az sam v su6toto polojenie taka da se kaje ...:) , s razlikata ,4e moq priqtel e bg...Jalko ,4e si v rim..dale4e e ,no puk ni6to ne pre4i da si komunikirame...pozdravi i uspeh
Vai ad inizio pagina

rilieva
Utente

Messaggi 12

Spedito - 17/04/2009 :  17:17:43  Rispondi allegando il testo
Привет! Аз не живея в Рим, но често ходя, тъй като приятелят ми е от там :) Ако решиш, можеш да ми пишеш на rumiana77@gmail.com
Колкото до курсовете по италиански, мисля, че общината организира безплатни курсове за чужденци, трябва да поразпиташ :)
Vai ad inizio pagina

lyuba
Utente

Messaggi 8

Spedito - 03/06/2009 :  15:28:22  Rispondi allegando il testo
Здравей,аз живея в Рим от 2 години също живея в Рим.Ако искаш можеш да ми пишеш на майл Lyuba.Doncheva@gmail.com или по Скайп Spidergril.ще ми е приятно да се запознаем.Поздрави и до скоро
Vai ad inizio pagina

marygo
Utente

Messaggi 3

Spedito - 06/09/2009 :  23:34:11  Rispondi allegando il testo
Zdraveite, as sum v Rim ot dosta dulgo vreme, jiveia v zona EUR, ako iskate pishete mi na emcons@gmail.com.
Vai ad inizio pagina

jeni
Utente

Messaggi 1

Spedito - 13/05/2012 :  11:36:19  Rispondi allegando il testo
Citazione:
Първоначално публикувано от lyuba

Здравей,аз живея в Рим от 2 години също живея в Рим.Ако искаш можеш да ми пишеш на майл Lyuba.Doncheva@gmail.com или по Скайп Spidergril.ще ми е приятно да се запознаем.Поздрави и до скоро

Здравейте! Прочетох, че живеете от 2 години в Рим. Моля Ви, да ми кажете как мога да стигна от хотел Марсала, който се намира на гара Термини до училището, което се намира на този адрес:
138° C. D. “G. B. BA S I L E”
RMEE138009 Dist.16° - Via Merope, 24 - 00133 ROMA
Tel. / Fax (06) 2011102
Предполагам, че трябва да стигна с метрото до спирка Anagnia и от там да продължа с автобус.
Много ще Ви бъда благодарна, ако ми отговорите!
Може да ми пишете на jjonkova@yahoo.com
Благодаря Ви!
Vai ad inizio pagina
  Discussione precedente Discussione Discussione successiva  
 Nuova discussione  Partecipa alla discussione
 Versione stampabile
Vai a:
Forum Bulgaria-Italia © 2000-2020 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,06 seconds. Snitz Forums 2000

Follow Bulgaria-Italia on Twitter  Follow Bulgaria-Italia on YouTube   Follow Bulgaria-Italia on LinkedIn

Ultime Notizie

Conoscere la Bulgaria
  Arte e Cultura Cittā e Localitā Economia Folklore Informazioni Politica e Governo Societā Turismo