Home | Notizie | Forum | Club | Cerca 
Subscribe
Share/Save/Bookmark

Bulgaro

Utente: non registrato, entra
Il Forum 2000-2002 e il Forum 2002-2005 sono chiusi. Scrivi nel nuovo Forum 2005-2020
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Incontri | Annunci | Forum 
Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Форум на Български език
 Капучино
 Шампионска лига
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Pagina Precedente
Autore  Discussione Discussione successiva
Pagina di 2

benji3

Messaggi 167

Spedito - 25/04/2005 :  16:48:41
Вие сте луди
на какъв език говорите бе - на езика на програмистите и логиката
Всичко може да се изрази с 1 и 0

в същност за какво става дума??
Левски е шапиооооон

Митрев, радвам се да те видя :)
e и останалите разбира се (хриси, моля те, не ме преследвай....в сънищата ми)

О, не - аз съм полудяла - Аз съм от четвърти километър, и затова се наврях в чуждата агитка...
Па и не млъквам бе - няма оправия

Modificato da - benji3 on 25/04/2005 16:51:35
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 25/04/2005 :  17:02:10
Ухааа, не мога да се нарадвам на шарените картинки

Ето, например, намерих една подходяща за онагледяване на състоянието на Наско Сираков и Митрев.

Бенджи, да вземем да пообсъдим некои сънищни работи на бут. бира в подходяща обстановка?
Vai ad inizio pagina

mitrev

Messaggi 67

Spedito - 26/04/2005 :  12:28:39
много смешно ,няма що...то ние в парка по добре играем от тия слепоци.
а брето да си направи друг форум със феновете на берое и беласица петрич-те неговите нали с тях се борят да не изпаднат хахаха...а после се сърдят на Стоичков че не може да ни закара в Германия...ми то футбол в Бг няма,те на световно искат...я яжте си семки на герена и армията и спрете да мечтаете
пс.втори ,втори,ама на милан им пари под дупетата... i forza PSV тази вечер...
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 26/04/2005 :  13:06:32

Ааа, Митрев, ти излезе от реанимация! Велкъм!
Не смей да закачаш "Славия", щото колко мачове са ви продали... признателност малко, плеасе!

Що се отнася до "Милан" - емиии, форца ПСВ! Казвам го ей така, колкото да отбия номер.

Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 26/04/2005 :  13:21:36

Митрев кое класиране гледаш моля М/у другото феновете на Бела са мноу готини ....готини готини ама на Овча Купел. Ех поне едно време де...Славияяяяяя !!! Някви забележки по-радикални да имаш към Чави Янков /сега ще го продавам в Испания/ , Благо манекена и Здравко Електричката ....мииии играят момчета та. Кво нещо е бялата школа.
А Гошето Марков и Иванков ...манииииии бегиииии....фани единия удари другия. Лафчис нещо се гласял да купува пак отбора ваш любим. Лошоооо....а белите по стара традиция не играят не щото не могат, ами щот така ни е кеф Е затова ги уважавам дълбоко.

Хе хе ....Милан са стари кучета. Няма да пуснат кокала лесно. Въпреки, че си спомням преди години Катандзаро мисля им отсвириха двойка на Сан Киро .....Златан Ибришимович мноооооу слаб ...мноу.

Ицата обърка тактиката. Но и футболерите си бяха за бой. Бербо пак се скри да не го пече слънцето....ми такива.

Уууууу пияници Христина и Банджи.
Слабички сте. Нали ви видях възможностите. Тренирайте и като подобрите формата свиркайте ....фиюююют фюююют...ей така

Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 26/04/2005 :  13:44:11
А, Митрев, поздравления - Рендето не го изгониха този мач...сигурно му е за пръв пътв блестящата му футболна кариера. Шаранков дори не го коментирам (който не е рекъл, той гол не му е вкарал), Киловатко и Тъпчо - също. Айде, Киловатко отърва кожата и инквизира невинни японски фенове... ама Тъпчо - малий, ногу тъп! Дървото Чакаракаликов? Отличен в ролята на дясна греда и... да не продължавам. За уефскарите или добро, или нищо
Донт вори, сега ще ви бутнем на финала за купата, ще ни размажете с 2-3 гола и ще си образувате поредното велико събитие в 90-годишната ви история!

хБре
Ти мене уважаваш ли ме?
Vai ad inizio pagina

benji3

Messaggi 167

Spedito - 26/04/2005 :  14:48:24
Абе Бре
Ти мене уважаваш ли ме?
Боя се, че си жертва да дълбока конспирация
За виждане, може и да си "видял" нещичко....
мейби бейби...
... така сме ние Жените - слаби, нежни, беззащитни същества (АУУУ, Хриси нали съм много убедителна)

Хриси, там съм

Modificato da - benji3 on 26/04/2005 14:52:39
Vai ad inizio pagina

mitrev

Messaggi 67

Spedito - 26/04/2005 :  15:42:31
малееееееее ,то "белите" били 4-и ,дълбок поклон бре,аз щото след 3-то надолу не гледам и нещо съм се пообъркал.
хрис ако ме видиш в центъра на терена веднага ще ме предложиш на черепа за 10-ка в отбора на червените червенитиквиничковчета(бла блу бла)
а Бат Ице не ми го закачайте ,че колегата нож вади зарад него(стар ерген е ,нормално е да е луд)...
a Zlatan e nogu lepo e dobrò momchè...aide site u kafanata Mitrev ki cherpe po edno
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 26/04/2005 :  15:52:41
Аре, Митрев, давай, щото нападението ни е в "Нафтекс"! Щяхме и откъм Янев да го закъсаме, ама не им остана време нито на Тъпчо, нито на Рендето... ритаха колкото можаха го...пардон, момчетата.

Какво викаш за малкото?
Vai ad inizio pagina
Pagina di 2  Discussione Discussione successiva  
Pagina Precedente
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Vai a:
Bulgaria-Italia © 2002-2005 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,05 seconds. Snitz Forums 2000

Follow Bulgaria-Italia on Twitter  Follow Bulgaria-Italia on YouTube   Follow Bulgaria-Italia on LinkedIn

Ultime Notizie

Conoscere la Bulgaria
  Arte e Cultura Città e Località Economia Folklore Informazioni Politica e Governo Società Turismo