Home | Notizie | Forum | Club | Cerca 
Subscribe
Share/Save/Bookmark

Bulgaro

Utente: non registrato, entra
Il Forum 2000-2002 e il Forum 2002-2005 sono chiusi. Scrivi nel nuovo Forum 2005-2021
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Incontri | Annunci | Forum 
Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Форум на Български език
 По света и у нас
 Правилно!
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Autore Discussione precedente Discussione Discussione successiva  

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 18/03/2005 :  09:58:13
Анкетата на "Евроспорт" за най-добър футболист в света през 90-те години бе прекратена със скандал в четвъртък, съобщава вестник "Новинар".

Христо Стоичков водеше с 50% от вота, а Георге Хаджи бе втори с 47%.

"Допитването се изроди в двубой между България и Румъния. От централата недоумяваха как за един ден са гласували 250 000 души" заяви изпълнителният директор на тв канала у нас Евгени Ставрев.

Формалният повод за анкетата бе отказването на Габриел Батистута от футбола. Аржентинецът остана под 1 процент заради високата активност на феновете от Балканите. Малдини бе събрал 3%, а Ромарио и Шмайхел - по 1.

Правилно! Не може така некакви непредвидени балканци да трошат хатъра на хората! То си го пише - във връзка с отказването на Батистута от футбола. Най-много Малдини като резервен вариант. А то, тия безпросветни балкански народи (мене даже са ме питали дали в България има ток) да вземат и ток, и пеце-та, че и нет, че и знаят даже как да ги употребяват... Вместо да си пасат овците те с разни технологии ми се плацикат!

uff_

Messaggi 362

Spedito - 18/03/2005 :  14:02:15
Скъпа Хрис,
отегчен съм:
- една седмица нямах телефон. Новите собственици на Бтк решили да сменят разпределителни колонки но не предупреждават че ще спират телефоните за толкова дълго време;
- вчера цял ден и днес сутринта нямаше топла вода. Тръгнах си на работа с миризмата от вчера;
- спряха парното;
- военните ми пратиха повиквателно за "справка" в администрацията, а като отидох да видя какво искат се оказа че ще ме вписват за военна служба. Изведнъж се беше появил подпис, че съм минал военна комисия, даже са ме разпределили "свързочник". Не съм ходил на военна комисия, а такава ще има официално чак лятото;
- наречието "правова държава" е доста виртуално понятие в държавната администрация. За сметка на това шуробаджанащината се цени и е на високо ниво.
......
Та с 2 думи:
1. явно са решили да ме изгонят насилствено от тази държава, малко остава да успеят.
2. може и да имаме писи-та, може и да имаме ток и интернет, но главата не ни е увряла да знаем как да ползваме тези благинки - съвестно и рационално. Пази боже сляпо да прогледа.
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 21/03/2005 :  08:50:05
Хехехе!
Не ми напомняй за липсата на топла вода и парно, че от нашия прозорец имаше пряка видимост към повредата - откъм "Шел" се издигаха едни ми ти облаци, наподобяващи адските (или поне на мен така ми изглеждаха) :)))
По въпросТа за военните - аз натовци не коментирам :)))
Колкото до правовите държави - в Южна Европа такова животно нема, ти правилно се беше ориентирал към по-северни ширини :)))
Апропо, подмятахме разни съвместни идеи по повод на разни продукти за консумиране :)))???
Vai ad inizio pagina

uff_

Messaggi 362

Spedito - 21/03/2005 :  09:10:10
Хрис, имаш право!
Довечера към 20.30? Китайско? В мл.1?
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 21/03/2005 :  09:44:29
Сложно... давай по мейла да се разберем - да не опубличностяваме нашите съ(взаимо)отношения :)))

Vai ad inizio pagina

uff_

Messaggi 362

Spedito - 21/03/2005 :  10:21:26
Спокойно, имам намерение да поканя и други желаещи, за това така публично. Ти какво си помисли? ;)))
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 21/03/2005 :  10:36:17
Естествено, че само неприлчини работи :)))
Всъщност може и да мога...ще сигнализирам лейтър в следобеда.
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 21/03/2005 :  10:41:02
И да се върнем на темата: Стоичков 58%, Хаджи - 40%...Батигол - 0% :)))
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 22/03/2005 :  10:11:55
И... накрая...дъ уинър ис(з): ХРИСТО СТОИЧКОВ! Като че ли съм очаквала нещо друго :)))
Vai ad inizio pagina
  Discussione precedente Discussione Discussione successiva  
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Vai a:
Bulgaria-Italia © 2002-2005 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,1 seconds. Snitz Forums 2000

Follow Bulgaria-Italia on Twitter  Follow Bulgaria-Italia on YouTube   Follow Bulgaria-Italia on LinkedIn

Ultime Notizie

Conoscere la Bulgaria
  Arte e Cultura Città e Località Economia Folklore Informazioni Politica e Governo Società Turismo