Home | Notizie | Forum | Club | Cerca 
Subscribe
Share/Save/Bookmark

Bulgaro

Utente: non registrato, entra
Il Forum 2000-2002 e il Forum 2002-2005 sono chiusi. Scrivi nel nuovo Forum 2005-2021
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Incontri | Annunci | Forum 
Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Форум на Български език
 По света и у нас
 Jivot ili jivotnovadstvo v BG!
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Pagina Precedente | Pagina Successiva
Autore  Discussione Discussione successiva
Pagina di 3

brebre

Messaggi 199

Spedito - 16/03/2005 :  18:19:38
Няма никва конспирация ...народната пара се отчита публично и ясно.
Аз ако съм искал да правя конспирейшън ..ехеееееееее....;)

Ти се включиш ли ? Нали знаеш последните или печелят или ....:)))

Чакай да не насилваме събитията ,че Роза и Христина нещо подозрително замлъкнаха като стана въпрос за покупки. ;)

:P

Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 17/03/2005 :  08:02:25
Ей, инсинуатор такъв! Аз си имам работно време с начало и край!
Иначе вчера знаеш ли колко не- мои пеце-та хакнах, за да докарам 50% за батя ни Стоичков? Поне 7-8!
Та... какво викаш за вискито?
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 17/03/2005 :  08:31:04
Eeeeee и аз искам такова работно време. Ама няма ...моето е без край ,а началото му някъде 1987 ........неусетно почти ..таратарам тарам тарам . Толкова имаше в магазина. Влизам и му викам на младежа ...всичките ПСта и с различни АиПита :))) И тоя ..ми само четири имам. Хуо дееее. Четири четири . Фактурата на името на Стойков ...днес още десетина ще ми е направил. Ицо си ги плати ...от мен кликването.

Аз кво да му викам на вискито. Нема си говоря с него :)))
Роза трябва да обади щото ще и уредим бележка ,ама като видя колко мамуни наскачахте на клона и премина в нелегалност. Нищо.....ще я намерим. Нали това ни е бузинеса :))))

Vai ad inizio pagina

rosa

Messaggi 79

Spedito - 17/03/2005 :  08:39:24
brebre,хехе не съм замлъкнала,много съм занята напоследък а уискито ще го взема няма проблем.Само ми кажете кога да се организираме да го уважиме,предлагам някоя сабота или неделя,че през седмицата съм заета!
Приятен ден,Роза
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 17/03/2005 :  08:45:29
Роза, ей това е приказка по същество и на място! Викам да е след мача със шведците, щото и да паднем, и да бием, крайният резултат е идентичан :)))
Vai ad inizio pagina

rosa

Messaggi 79

Spedito - 17/03/2005 :  08:52:01
Правилно Христина," и да паднем и да бием пак ще се непием",та чак ще ни хлопа манерката,то нали знаете "никога не е късно да станем за резил",важното е купон да има и шоу програмата да върви:)))))
Роза.
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 17/03/2005 :  09:21:52
В темата за животновъдството в БГ: говеждите фенове (по данни от участници) вече организирано гласуват против Стоичков. 90 години простотия стигат! Бребре, вади ракетните установки :)))!
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 17/03/2005 :  11:02:38
Хи хи ....знаех ,че тайно си падате по купончета ;) Това за вискито беше майтапче. Мииииииииииииии......аз викам да напраим сбирка на по бирка :)

Първата възможна дата ми е 2 април. Тогава взимам заплата :))))))
Мен ме кефи до нешънъл тиатър кафенцето с камиончетата. Там си опъвам морните крака и гледам умно пешеходците .....ките имах в предвид :))) А и е единствения ми допир с изкуството :))) Обаче само пиене има там...бирца ...ей такива.

Е квото кажете ...само да е след 2 ри априлиус.

Христина нещо са те избъзикали .....къде си видяла фен на Луефски да знае какво е това Интернет. :)))) Провокация ми си струва.

Хайде бълвайте смели и безрасъдни предложения.

Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 17/03/2005 :  11:39:41
Хапцолутно съм съгласна, че у село Подуене интернет нема и нема да има!

Иначе и биричка, и биричка става... леле, пак оплескахме с пияндурско-фенски простотийки социално-акутната тема...

Modificato da - hristina il 17/03/2005 11:41:04
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 17/03/2005 :  13:16:54
Защо ...??? Ние си пишем по темата. Животновъдство !!!

Какъв нет .....не чете ли съобщението на Електроснабдяване ,че вчера в Подуене е светнала първата крушка. И след тестове от 1 месец ще пуснат ток на всички къщи там. Сега вече могат спокойно да захвърлят газовите кандилници и свещите.

И по отношение на биричката аз мисля ,че е крайно време да правим нещата така както е в други страни и да се обсъди това което е наложително и да се потъпи както е нужно. Но тук нЕма смисъл да се бърза и да се търсят неща които не са така или да се търсят нЕкви спекулации и неща дето нЕма да се намерят . И мисля ,че се вижда от всички какво правим и може по-оптимистично да се гледа ....

Modificato da - BreBre il 17/03/2005 13:18:14
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 17/03/2005 :  13:25:51
А течаща вода имат ли? Ииии, това Подуенето истинско европейско сел станало... честито, другари!
Vai ad inizio pagina

uff_

Messaggi 362

Spedito - 17/03/2005 :  13:42:22
Бребре, това "нешънъл тиатър" Народния театър Иван Вазов ли ще рече? Май са направили същия превод на английски като БНБ ("национална" банка за чужденците, "народная" за българите)
В обедната почивка и аз ходя в градинката пред театъра, но с цел да се уча от чичковците-шахматисти :) ... без да играя, просто минаващите дами не ме оставят да се концентрирам над фигурките ;)
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 17/03/2005 :  15:03:30
Оригинала е people's theater "I.Vazov" ....творческата разработка с National e моя :))) Е кво ...не е ли по яко !!! Мен ме кефи :)))

Йо мен ..

Ааааа чичитата са слабаци ;) Готини са. Аз пък съм джапал във фонтаните зимата на Народния. И във фонтаните на НДК съм правил слалом м/у тия металните пръскащите ......ама едно време де. Когато имаше вода. Сега не ми е интересно. Софиянски ми е обещал ,че пак ще пусне за два дена ,ако се класира.

Има има каки там ...мдамммм. Мнооооооооооого разконцентриращи ...много. Уфф слушай сега щом си в този район отиди на Калоян някоя почивка. Банка ДСК жилищно кредитиране...пето гише Яна. Направи се ,че нещо те интересува и виж за какво става въпрос в този живот ......лелеееееее.....
Vai ad inizio pagina

benji3

Messaggi 167

Spedito - 18/03/2005 :  16:37:55
Айййй изпуснах меелето
Брето и Хриси, много си помислете за феновете на Левски и ПС-тата - внасям поправки на първо четене - имаааа ползватели на интернет сред тях. Ще черпите по бира за нанесени психиатрични щети - почвам да се чудя фен ли съм или несъм?!?
Хриси, ще ходиш ли на представянето на книгата на Ицо Стоичков, където той сам и собственоръчно ще раздава автографи върху творбата си от 300 страници с над 500 снимки?? - вземи един автограф и за мен ;)

Ще чакам ясни сигнали за мястото и часа на срещата
Момчета, внимавайте къде гледате :)
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 21/03/2005 :  13:55:20
Citazione:

Айййй изпуснах меелето
Изпусна' го! А в Дупница какво меле е било :)))

Брето и Хриси, много си помислете за феновете на Левски и ПС-тата - внасям поправки на първо четене - имаааа ползватели на интернет сред тях. Ще черпите по бира за нанесени психиатрични щети - почвам да се чудя фен ли съм или несъм?!?

Очевидно не си :))) Няма нужда и от петорна психиатрична експертиза :)))

Хриси, ще ходиш ли на представянето на книгата на Ицо Стоичков, където той сам и собственоръчно ще раздава автографи върху творбата си от 300 страници с над 500 снимки?? - вземи един автограф и за мен ;)

Еееее, ти още малко и билети за сектор "А" за събота ще ми поискаш...

Ще чакам ясни сигнали за мястото и часа на срещата
Момчета, внимавайте къде гледате :)

Аз към момчетата ли спадам?

Vai ad inizio pagina

benji3

Messaggi 167

Spedito - 21/03/2005 :  15:54:02
Хриси мерси (за билетите де - щом предлагаш - дадено :)))) )
И не мой така за момчетата - много добре знам по кого си падаш...
Уфф и Брето нещо се надлъгват - тях визирах :)

Между другото мерси за портрета
Ей фенки, фенки туп-тупу-туп!

поздрави,

старичък, но пък свеж
Сложиха му фланелка на "ЦСКА", шапка на "Славия" и го пуснаха в сектора на агитката на "Левски"! Гледайте по "Канал 1" - "Последният екшън-герой 4"!

Modificato da - Benji3 il 21/03/2005 16:00:38
Vai ad inizio pagina

rosa

Messaggi 79

Spedito - 22/03/2005 :  10:43:40
Скъпа Хрис,
отегчен съм:
- една седмица нямах телефон. Новите собственици на Бтк решили да сменят разпределителни колонки но не предупреждават че ще спират телефоните за толкова дълго време;
- вчера цял ден и днес сутринта нямаше топла вода. Тръгнах си на работа с миризмата от вчера;
- спряха парното;
- военните ми пратиха повиквателно за "справка" в администрацията, а като отидох да видя какво искат се оказа че ще ме вписват за военна служба. Изведнъж се беше появил подпис, че съм минал военна комисия, даже са ме разпределили "свързочник". Не съм ходил на военна комисия, а такава ще има официално чак лятото;
- наречието "правова държава" е доста виртуално понятие в държавната администрация. За сметка на това шуробаджанащината се цени и е на високо ниво.
......
Та с 2 думи:
1. явно са решили да ме изгонят насилствено от тази държава, малко остава да успеят.
2. може и да имаме писи-та, може и да имаме ток и интернет, но главата не ни е увряла да знаем как да ползваме тези благинки - съвестно и рационално. Пази боже сляпо да прогледа.

Uff,sorry,че си позволих да ти копирам изказването от темата/Правилно/но тя касае също и тази тема, тай-като е от живота ни в Скъпата ни родина,неуредиците ни.Понякога се срамувам,че работя в БТК-АД,всеки ме среща с проблемите си за телефоните.
А ме потресе и факта,който напоследак се дискутира от медиите,затова че млади родители си продават органите за да си купят необходимите неща за живеене,докаде стигнахме "Господи смили се над бедната ни държава"и "Благослови слепите ни политици".
Просто вече думи нямам толкова ни е хубава страната а трябва да търпим тъпи управници да я съсипват!!!
С поздрав Роза.
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 22/03/2005 :  16:12:22
Ще ме търпите я !!! Булгааааааар ...булгар :)))))

Майтапче ....аз имам един познат депутат и каза ,че няма никва далавера. Няма да ви казвам кво беше :))))

Така ще е докато Митрев не иска да внася и грам осигуровка ...Митрев следя те !!! Засрами се !!! Това ли ти е личния пример. Нема мърдане знаеш ...дал съм ти даните по ГПП тата :)))

Ааааа аз съм доволен от БТК ! И ADSL чето читаво и обслужването. Не се шегувам. Е това ,че гепиха новото лого от италианския cheapnet си трайкам ....то ню айдиас всъщност ...бе нема значка.

Ъъъъъъъ.....ясни сигнали за сбирката на по бирка . Ами ние даваме ясни сигнали. Вие решавате дали да продължите напред....ние сме фар :))))) Гледали ли сте я тази реклама :))) Ха ха ....

А верно бе ...ква ми беше мисълта. Бирки след 2 ри ...да не кажете ,че се услушвам и ушумолявям. До тогава на Уфф може и да са му пуснали топла вода.....хи хихихихи ...;)

Ицо президент оле олееееее.....Българи юнаци ...аре чао до скиф

Донт край фор ми Архентина ...упссссс Батистута :PPPP

Modificato da - BreBre il 22/03/2005 16:18:00
Vai ad inizio pagina

mitrev

Messaggi 67

Spedito - 23/03/2005 :  13:49:45
maikooooooooooooo...ami sega???????????
helppppppppppppppp....
Vai ad inizio pagina

brebre

Messaggi 199

Spedito - 23/03/2005 :  14:47:03
:)))))))))

Offf ...are svaliam ti dosieto Mitrev ;)
Ako Hristoskov ti skacha samo mi kazi :)))

Uff doide li vodata ? Az kato niamam hodia na himichesko chistene...mnogo sam dovolen :)

E oplesivah ama ot DNKto ne e ot himikalite :(

:PPP
Vai ad inizio pagina
Pagina di 3  Discussione Discussione successiva  
Pagina Precedente | Pagina Successiva
 Forum bloccato
 Versione stampabile
Vai a:
Bulgaria-Italia © 2002-2005 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,13 seconds. Snitz Forums 2000

Follow Bulgaria-Italia on Twitter  Follow Bulgaria-Italia on YouTube   Follow Bulgaria-Italia on LinkedIn

Ultime Notizie

Conoscere la Bulgaria
  Arte e Cultura Città e Località Economia Folklore Informazioni Politica e Governo Società Turismo