Потребител: не рег., влез

снимка: БФХГ

Българският отбор по художествена гимнастика се прибира от Италия с 6 медала

29.04.2013 - Пезаро

Националният ансамбъл на България за жени спечели сребърен и бронзов медал на финалите на отделните уреди на турнира по художествена гимнастика от Световната купа, категория Б в италианския град Пезаро.

Възпитаничките на Ина Ананиева, които бяха и втори в многобоя, станаха втори в съчетанието с три топки и две ленти. Те изиграха композицията си без грешка и получиха оценка от 17.367 точки. Златото очаквано спечелиха домакините от Италия със 17.833 точки, а на трето място е Беларус със 17.200 точки. Видео материал със съчетанието на българките в youtube.

Българският отбор се прибира от Пезаро с 6 медала - 1 златен, 3 сребърни и 2 бронзови. В съпътстващия турнир ансамбълът девойки спечели златото във финала с 5 обръча, а Невяна Владинова се класира 9-та в многобоя, игра на три от четирите уреда и завоюва сребърен медал на лента, бронз на обръч и остана четвърта на топка.

Цялата статия "Ансамбълът спечели още два медала от Световната купа в Пезаро" може да прочетете тук на сайта на BTV.

Твоят коментар

Новини

01.05.2013Италианското затъване
30.04.201350 години Ламборгини
29.04.2013Енрико Лета представи управленската си програма пред депутатите
29.04.2013Българският отбор по художествена гимнастика се прибира от Италия с 6 медала