Bordo condiviso superiore - IT - 100
Home | Notizie | Forum | Club | Cerca  Bulgaro

Subscribe
Share/Save/Bookmark

Utente: non registrato, entra
Il Forum 2000-2002 e il Forum 2002-2005 sono chiusi. Scrivi nel nuovo Forum 2005-2014
 Club | Utenti | A-Z | Cerca | Statistiche | Il tuo profilo | Chat | Incontri | Annunci | Forum 
Discussioni attive | Utenti | Cerca | FAQ
 Tutti i forum
 Forum in lingua italiana
 Стар форум
 Kak se oblichat italiankite?
 Forum bloccato  Discussione bloccata
 Versione stampabile
Pagina Successiva
Autore Discussione precedente Discussione Discussione successiva
Pagina di 2

morgana

Messaggi 21

Spedito - 23/04/2004 :  05:17:17
Prosto mi e lubopitno- edno chisto jensko lubopitstvo i tova e :), nali veche ne sam v Italia (makar che si planiram zavrashtaneto). Kakvi vi sa nabludeniata, momicheta (i momecheta- ne se znae, Michele moje i toi da se vkluchi v diskusiata)? I oshte, ne che iskat da navlizam v stereotipi, no - kak se oblichat bulgarkite v sravnenie s italiankite?

Ciao,
Morgana

yaska

Messaggi 37

Spedito - 23/04/2004 :  12:22:30
Zdravey Morgana,
Po moe lichno mnenie /majko/, balgarkite se oblichat po-dobre!!! Italianskite momicheta, koito sreshtam nay-chesto po ulicite sa s golemi slanchevi ochila, shal i... gol krast. Nyakoy sa naistina ocharovatelni, no bolshinstvoto na mene ne mi dopadat. Yavno sledvat nyakakva moda s ideyata che vsichko im stoi dobre.

Vse pak az sam v yujnata chast na stranata i moje bi po na sever, kam 'centara na modata' neshtata da sa po-razlichni.

Pozdravi,
Yasen
Vai ad inizio pagina

nicola.borissov

Messaggi 49

Spedito - 23/04/2004 :  13:21:45
Как се обличат ли? Ами...зле!!!
Vai ad inizio pagina

telma

Messaggi 204

Spedito - 23/04/2004 :  19:35:36
Neshto mnogo sreshtano e: cheren izgladen pantalon do pedantichnost, ostri obuvki (ZADALJITELNO), vinagi hubava chanta, edni i sashti pricheski tip lale i slanchevi ochila.
Skuka, obshto vezto:)
Vai ad inizio pagina

morgana

Messaggi 21

Spedito - 24/04/2004 :  06:38:57
Mmmm, cheren panatalon, ostri obyvki i gotina chanta mi zvuchat dosta stilno!!! :)
Vai ad inizio pagina

cicca

Messaggi 13

Spedito - 24/04/2004 :  12:06:25
Zdravei Morgana,
stilno ti zvy4i,no kato gi pogleda6 2-3dni i ti pisvat...Prava e Telma;}V purviqt moment i na men mi se vidqha dobre oble4eni,no....samo togava!!!A ina4e mnogo mi haresva 6ala kato aksesoar!!!Ima drygo,koeto me drazni jelanieto da se pokajat s markovite drehi i prefurtzynenite pri4eski,a kato izlu4vane sa ni6to i sa si vse taka litsemerni....A vse pak drehata/spored men/ e 30% ot 4oveka!Az sum ostanala s takova vpe4atlenie:}
Ciao:}
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 27/04/2004 :  14:41:48
Oooooh, ne moga da se vazdarja, ne moga... Iskam da kaja!
Predvaritelno podnasyam izvineniya na tezi, koito volno ili nevolno shte zasegna:)))
Na vaprosa kak se oblichat italianskite jeni moje da se dade mnogo kratak otgovor - neumestno i vludyavashto ednakvo.
Kosi - bejovi, na jalti ivizi.
Bluzki - rozovo -svetlosini.
Pantaloni - s niska talia i zapla****elno tesni. Nad taliyata se ganat obiknoveno 2-3 papa goli.
Obuvki - nepremenno ostri.
Grim - preobladavashto rozov. Esteticheskiyat mi Number One tazi prolet e edna jaltokosa vodeshta po nyakoe ot RAI-tata. Neshto kato tyahnata Natashka Simeonova. Chudna! S yarkorozov grim, yarkorozovo chervilo i .... yarkochervena roklya. Krasota!
V zaklyuchenie - nyakak u teb ostava useshtaneto za stokov bazar "Ilienci"...
No prejivyah edin pochti vic v opita si da se sdobiya s italianski obuvki :)))
Haide, zasega mnogo pozdravi!!!
Vai ad inizio pagina

telma

Messaggi 204

Spedito - 27/04/2004 :  15:38:53
Citazione:
V zaklyuchenie - nyakak u teb ostava useshtaneto za stokov bazar "Ilienci"...

хахахахаха! Много яко!
Vai ad inizio pagina

youlia

Messaggi 631

Spedito - 27/04/2004 :  18:18:46
Interesno, ako popitame italiankite, kak se oblichat balgarkite, kakvo biha otgovorili?
Vai ad inizio pagina

anagasharova

Messaggi 98

Spedito - 28/04/2004 :  14:18:36
:-)))) Да, това действително е интересно!
Vai ad inizio pagina

morgana

Messaggi 21

Spedito - 28/04/2004 :  21:16:13
Hehe, Hristina, imash ostro oko! Otgovorat ti me kefi!!! :) Kakvo e ostanalo ot traditzionnata sredizemnomorksa estestvena krasota- mai nishto?!!!
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 29/04/2004 :  12:09:58
О, Моргана, аз като се развявам по улиците (италианските) усещам едно направо натрапчиво желание да грабна един бидон с тоалетно мляко и няколко кила памук и да трия, да трия... Освен розовото, на особена почит е и многото черно върху клепачите.

Юлиии, привет! И на мен ми е интересно... Мъжете им за българките знам какво мислят :)))
Vai ad inizio pagina

youlia

Messaggi 631

Spedito - 29/04/2004 :  13:58:54
Sdrasti Hris, i moita vakanziika svarshi :(
Po temata: vsichko e vapros na vkus, naglasa i vasmojnosti .... i na men navremeto mi se struvashe che balgarkite se oblichat dobre ... no naposledak kogato se pribiram .... no comment
Inache edva li italianzite misliat che balgarkite sa oblecheni dobre, po-skoro sa rassablecheni dobre i osven tova sa dosta lesni ... Sorri ama polojenieto e takova .....
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 29/04/2004 :  14:09:49
Юли, не съм съгласна по въпроса за разсъбличането - голите пъпове, опънатите панталони и прочее атрибути на фриволността са масово явление в Италия. С тая разлика, че живото тегло на българката е средно с около 15 кг по-малко и е далеч по-хармонично разпределено по височината й. Не мога да разбера и мечтата на италианката да бъде блондинка - е, средиземноморският тип кожа, комбиниран с жълта коса навява магистрални спомени.
И друго ми направи впечатление - кичът преди да достигне до нашите диви балкански земи плъзва именно от бастионите на модата...
Ама всъщност си съвършено права, въпрос на гледна точка :))) На мен лично това там не ми харесва...
Vai ad inizio pagina

youlia

Messaggi 631

Spedito - 29/04/2004 :  14:41:34
Moite lichni nabliudenia sa ot Milano, ne snam kak e na iug ot Rim :), tuk opredeleno kato zialo ne sa debeli jenite i se oblichat dosta dobre, pri tova ne samo mladite momicheta no i po-srelite jeni ... po vaprosa sa kombinaziite - tuk poveche se osmeliavat da ekperimentirat s drehite, aksesoarite, grima i t.n, tai kato zialo vsichko e posvolelo, imat poveche pari i po-malko kompleksi. I malko utochnenie - ne vsichki italianki sa sredisemnomorski tip :))
Vai ad inizio pagina

krassi

Messaggi 1087

Spedito - 29/04/2004 :  17:09:34
Da kaja i az nesto po vaprosa.
Mladejite, obsto vzeto hodiat ednakvo obleceni, po niakakva si tiahna moda, koito dosta gi zagroziava, no kakvo da se pravi, te iavno taka se haresvat. Dosta se vodiat po modata i po raznite tam markovo nesta. No taka e i prinas, v Bg. mi se struva. Po zrelite jeni, sa dosta napraveni- darjat mnogo na vanscnosta si, sledvat modnite tendenzii. Za razlika ot balgarkite, trudno mojesc da vidisc jena s kasa pola osobenno v 8 casa sutrinta. Poveceto saobraziavat taoleta s miastoto i vremeto. No nai- mnogo me radvat babkite. niamaai onzi starceska sivota. Tuk do 90 godiscni, si hodiat po frizior, oblicat se dobre, dosta stilno, i duhat im e razlicen- borben, iska im se oste da si jiveiat, i to dobre.
Vai ad inizio pagina

acquamarin

Messaggi 563

Spedito - 29/04/2004 :  17:39:34
Krassi, opredelno iskam da sum kato babka italianka! Ne znam kakvi metamorfosi preturpiavat prez godinite, no italiankata stava hubava jena (taka kakto go razbiram az), kogato vleze v godini.
A bulgarkata triabva oshte da se bori s kup predrasuduzi(osven materialni prechki),taka che da ne ia napadame. Znaesh li che v Sofia, ako niakolko priatelki prehvurlili triisette reshat da potancivat, riskuvat da si prekarat vecherta v diskoteka pulna s dechurliga, koito se izjiviavat vse edno,che te sa otkrili seksa, oglejdaiki s neskrito prezrenie smeshnite "durtuhi".Kakvo ostava, ako se razpishtolime kato italianki!
I taka na****e babki sa smeshno mladi,no se nadiavam s vremeto tova otnoshenie da se razchupi.
A mejduvremenno az lichno si mislia, che veche ne se zabeliazva takava drastichna razlika mejdu oblekloto na bulgarkata, italiankata i ostanalata chast na sveta. Prosto ima hora s vkus i takiva bez......
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 03/05/2004 :  08:17:36
Добро утро!!!
Днес съм за първи ден на работа и боря сутрешния стрес с малко форумиране...
Юли, Милано е малко по-особено място, натъпкано с модели от цял свят. Нормално е популацията да претърпи известни промени. Естествено, че се намират и по-светли, но това не ги прави тутакси по-стилни и красиви, нали?
Краси, ама и на мен ми направи впечатление, че възрастните са далеч по-добре изглеждащи (то и тук е така) и далеч по-лицеприятни като поведение въобще...
И да закова едно финално изречение - всъщност какво ли ми влиза в работата?

п.С. Юлия, по въпроса за "Алиталиа" - каква марка са музейните експонати, с които превозват пътниците си?
Vai ad inizio pagina

youlia

Messaggi 631

Spedito - 03/05/2004 :  09:33:32
Hristina, snam che e teshko da se sapochne nanovo rabota sled dalga otpuska, satova ne otdavam osobeno snachenie na postinga ti :)). Jelaia ti barso vastanoviavane ....
Vai ad inizio pagina

hristina

Messaggi 1143

Spedito - 03/05/2004 :  09:46:49
Уф, много е гадно първи работен ден, при това слънчев, топъл и особено набъкан със спешности. Поне един проливен дъждец да ме утеши, ама няма...
Но не си оттеглям въпроса за авиокомпанията :))) Май са някакви "Макдоналдс", но за възрастта си возят забележително добре. Не е зле и да поизперат зелените тапицерии. Все пак петната се набиват на очи... Обаче не се заяждам, не ме разбирай погрешно. Просто като всеки потребител имам известни претенции.
Приятен ден и на теб и спорна седмица! (Мойта почна с успиване и един луд в градския транспорт:)))

Modificato da - hristina il 03/05/2004 10:15:25
Vai ad inizio pagina

youlia

Messaggi 631

Spedito - 03/05/2004 :  16:48:55
Sdrasti Hrisi, isviniavai che ne poeh po temata ama v tosi gnusen ponedelnik s proliven dajd i stud mi e vse taia dali ima petna po sedalkite na Al Italia :))) Drugia pat smeni kompaniata ..........
Vai ad inizio pagina
Pagina di 2 Discussione precedente Discussione Discussione successiva  
Pagina Successiva
 Forum bloccato  Discussione bloccata
 Versione stampabile
Vai a:
Bulgaria-Italia © 2000-2009 Bulgaria-Italia Vai ad inizio pagina
Bordo condiviso inferiore
 Modded By: Image Forums 2001 This page was generated in 0,36 seconds. Snitz Forums 2000

Home | Notizie | Forum | Club | Associazione | Annunci | Directory | Biblioteca | Meteo | Foto del giorno | Immagini | Parole famose | Cerca
Turismo | Hotel | Shop | Traduzioni | Appunti di Viaggio | Bulgari in Italia | Cartoline | Sondaggi | Dicono di noi | SocNet  Български English Русский Franais Български (Автоматичен превод)
ContattaciBulgaria-Italia